EN

TELETECHNIKA

Instalacje teletechniczne w budynkach przeprowadzamy od 2000 roku.

Realizujemy kompleksowo nowoczesne i zintegrowane systemy teletechniczne w biurowcach, w powierzchniach handlowych oraz użyteczności publicznej. Teletechnika to niezbędne narzędzie do zachowania bezpieczeństwa w budynkach oraz doprawidłowego przebiegu dystrybucji energii elektrycznej i sygnałów.

arrow-dwon
Teletechnika

[W ramach tego pakietu otrzymujesz:]

Instalację systemów okablowania strukturalnego budynku

Okablowanie strukturalne to niezbędny element instalacji w każdej firmie. Realizujemy wszystkie rodzaje cyfrowej łączności przewodowej. W zależności od potrzeb i warunków środowiskowych oferujemy instalacje okablowania we wszystkich kategoriach.

Utrzymanie sieci i urządzeń

Konserwacja, naprawa, konfiguracja oraz utrzymanie sprawności sieci teletechnicznych oraz urządzeń. Wszystko odbywa się zgodnie z wymogami technicznymi, zaleceniami producenta, obowiązującymi przepisami oraz instrukcjami eksploatacji i konserwacji.

Systemy telewizji przemysłowej

Telewizja przemysłowa lub dozorowa (CCTV) przekazuje oraz rejestruje bieżący obraz z chronionych obszarów budynku lub terenu, przez co pozwala na wykrycie niepożądanych osób i zjawisk oraz szybką reakcję powołanych do tego służb, np. ochrony, policji czy straży pożarnej. System monitoringu CCTV to najpopularniejszy system ochrony. Oferujemy szeroki wybór najnowocześniejszych urządzeń monitoringu.

Kontrola dostępu

Oferujemy system kontroli dostępu (KD), który uniemożliwia wejście na teren budynku objętego ochroną osobom do tego nieuprawnionym, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo osób, mienia oraz informacji. Wykorzystujemy rozwiązania takie jak: karty kontroli dostępu, czytniki linii papilarnych pozwalające na komfort oraz swobodę użytkowania systemu.

Rejestracja czasu pracy

Odpowiedni system rejestracji i rozliczania czasu pracy pozwala zmniejszyć koszty zatrudnienia oraz w obiektywny sposób ocenić wydajność pracowników. Informacje dostarczone przez system pozwalają uniknąć błędów podczas rozliczeń czasu pracy.

System włamania i napadu

System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) zabezpiecza obiekt przed wtargnięciem osób niepożądanych. Najczęściej wykorzystywane są w nim pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych. System uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze odpowiedniego kodu użytkownika, przekręcenie klucza lub odczytanie karty zbliżeniowej.

Systemy nagłaśniające

Projektujemy systemy nagłośnienia informacyjnego wraz z DSO (dźwiękowy sygnał ostrzegawczy), które pozwalają na możliwie najszybsze poinformowanie osób przebywających na terenie obiektu o zaistnieniu zagrożenia oraz pokierowanie ich do wyjść ewakuacyjnych. Wykorzystywane również w rozmaitych obiektach – od budynków użyteczności publicznej, przez siedziby firm, po sklepy wielkopowierzchniowe. System do przekazywania komunikatów marketingowych, puszczania muzyki. Sprawdzi się jako system do nagłaśniania sal konferencyjnych oraz innych przestrzeni, gdzie mają miejsca imprezy o masowym charakterze, podczas których zachodzi konieczność zastosowania instalacji złożonej z głośników.

Systemy konferencyjne

Prowadzenie spotkań, panowanie nad porządkiem obrad, ustalanie kolejności i czasu przemówień. Zaawansowane systemy konferencyjne zaplanują i konsekwentne poprowadzą spotkania wg ustalonego schematu, a także zarejestrują przebieg konferencji. Jednym z rozwiązań są systemy konferencyjne oparte na głośnikach wbudowanych w pulpity. Zaletą takiego rozwiązania jest optymalne pokrycie sali dźwiękiem i wysoka zrozumiałość mowy. Systemy bezprzewodowe umożliwiają swobodną i szybką konfigurację dzięki czemu w parę minut można uruchomić system w dowolnej sali. W zależności od ustawionego trybu pracy systemu, uczestnicy mogą włączać się do dyskusji lub zgłaszać gotowość do zabrania głosu, oczekując na zezwolenie (aktywowanie mikrofonu).

BMS

System służący do zarządzania automatyką budynku: wentylacją, klimatyzacją, instalacją cieplną, wodną itp. Umożliwia nadzór i kontrolę oraz optymalizację pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach z jednego miejsca, a także zdalne nimi sterowanie i wizualizację stanu pracy urządzeń. Jednocześnie możliwe jest również stworzenie systemu monitoringu, który będzie wizualizował stan automatyki budynku oraz systemów bezpieczeństwa.

Systemy ochrony przeciwpożarowej budynków

SSP wykrywa pożar na możliwie wczesnym etapie poprzez pomiar wielkości fizycznych charakterystycznych dla źródła zagrożenia pożarowego. Zapewniamy projektujemy, instalację i serwis systemu niezależnie od ich wielkości i zakresu działania.

[Oferta]

Teletechnika

Realizujemy kompleksowo nowoczesne i zintegrowane systemy teletechniczne w biurowcach, w powierzchniach handlowych oraz użyteczności publicznej.

Elektryka

Oferujemy zarówno proste instalacje użytkowe jak i wysokozaawansowane inwestycje instalacyjne w wielkopowierzchniowych obiektach.

Fit-out

Tworzymy przydatną, wartościową i funkcjonalną przestrzeń

Projekt i aranżacja

Przygotowujemy wizualizacje powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.

Serwis

Oferujemy kompleksowy zakres usług związanych z serwisem i konserwacją wszystkich systemów zainstalowanych w obiekcie oraz ich osprzętu.

[Razem możemy więcej]

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy