EN

Razem możemy więcej

[W skrócie]

biuro Unocom
3

[mln zaprojektowanych m2]

25

[lat doświadczenia]

86

[specjalistów]

ludzie z Unocom
biuro Unocom

2000

Witaj, cieszymy się, że jesteś tu z nami. Będzie nam miło jak poznasz nas bliżej. Unocom to firma z solidną podstawą, bogata w zaplecze doświadczeń. Jej historia ma swoje początki w 2000 roku, kiedy rozpoczęliśmy realizację projektów w dziedzinie teletechniki. Tworzenie skutecznych rozwiązań oraz współpraca z dużymi kontrahentami pozwoliła na wyodrębnienie w 2008 roku – spółki komandytowej. W 2011 roku wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zdecydowaliśmy się na poszerzenie zakresu świadczonych usług.

Obecnie

ludzie z Unocom

Obecnie Unocom tworzą eksperci zapewniający najwyższą jakość świadczonych usług w dziedzinach: kompleksowego wykończenia i remontów powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej FIT-OUT, projektowania wnętrz, rozwiązań teletechnicznych i elektrycznych. Realizujemy projekty dla największych w Polsce firm usługowych, produkcyjnych i deweloperskich. Współpracujemy także z mniejszymi kontrahentami w zakresie świadczonych usług. Każdego klienta traktujemy z najwyższą uwagą, wsłuchując się w jego potrzeby.

Grupa specjalistów

ludzie z Unocom

Nasz profesjonalizm, zawdzięczamy każdej osobie pracującej w Unocom. Zaufanie wewnątrz firmy pomiędzy pracownikami oraz pozytywne i trwałe relacje gwarantują dobrą współpracę w kontaktach biznesowych z klientami. Pasja w działaniu, ciągłe doskonalenie kwalifikacji pozwala nam nie tylko nadążać za trendami, ale także wyprzedzać je i zapewniać naszym klientom najnowsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i zrealizujemy najbardziej wymagające projekty z należytą starannością i zaangażowaniem.

Certyfikaty

Posiadamy autoryzacje i niezbędne szkolenia oraz certyfikaty wiodących producentów, takich jak:

Bosch

Siemens

Zettler

Esser

Schrack

Aritech

Honeywell

Schneider

UTC Fire & Security

D+H

Reichle & De-Massari

Polon- Alfa

Hybryd

[Razem możemy więcej]

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy